Studio fotografii i filmu reklamowego FORMEDIA

Firma FORMEDIA powstała w 2003r. z pomysłu kilku pasjonatów fotografii oraz produkcji filmowej. Od początku staraliśmy się wybiegać pomysłami w przyszłość i proponować klientom niespotykane rozwiązania. Nasze pomysły często wyznaczały nowe trendy na rynku reklamowym. Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, filmów instruktażowych, fotografią reklamową, fotografią produktową i filmowymi efektami specjalnymi. To co zawsze nas wyróżniało i nadal wyróżnia, to jakość, pasja i kreatywność. Tworzymy nasze projekty w oparciu o wiedzę z wielu uzupełniających się dziedzin. Nie lubimy chodzić przetartymi ścieżkami. Lubimy odkrywać nowe możliwości, odkrywać nieznane, wyznaczać kierunki.

Nasza podróż nie ma końca…

Oficjalnie wszystko zaczęło się od małej agencji reklamowej, jednak nasza przygoda miała swój początek znacznie wcześniej. Realizowaliśmy wtedy wiele wspólnych projektów. Stopniowo zaczęliśmy dostrzegać konieczność wąskiej specjalizacji usług. To pozwoliło nam wykonywać naszą pracę naprawdę dobrze. Postawiliśmy na fotografię i filmy reklamowe. Nasze projekty wspieramy bogatą wiedzą z zakresu informatyki. Połączenie tych dziedzin zaowocowało powstaniem rewolucyjnych i zupełnie nowych usług na rynku marketingowym. Prezentacje multimedialne, videografiki, techniki 3D, animacje 360 stopni, MovieShots, videosklepy internetowe, nowe efekty specjalne w filmach i spotach. Zawsze jesteśmy o krok do przodu. Kiedy zaczynaliśmy działalność trafiliśmy w idealny moment. Rewolucja techniczna pozwoliła nam pozyskać wspaniały sprzęt. Kilka lat wcześniej mogliśmy tylko marzyć o takich możliwościach produkcyjnych. Nie musieliśmy długo czekać na efekty. Zaczęliśmy wykonywać zlecenia dla właścicieli największych marek światowych. Stworzyliśmy pierwsze filmy promocyjne do TV. Rozpoczęliśmy współpracę z agencjami reklamowymi z całego świata.

Nasza praca to wspaniała przygoda, dająca nam niekończące się pokłady energii i pomysłów. To dopiero początek naszej niekończącej się podróży. Cały czas rozwijamy nowe projekty. Mamy nadzieję ponownie zrewolucjonizować prezentację produktów w internecie. Jeszcze nie raz Państwo o nas usłyszą. Mamy nadzieję zrealizować wspólnie z Państwem jakiś ciekawy projekt. Do zobaczenia…