• zdjęcia reklamowe

Filmy produktowe

Filmy produktowe są w tej chwili podstawową formą prezentacji towaru w internecie. Jeśli myślisz poważnie o sprzedaży produktów musisz wiedzieć, że  nawet najlepiej zrobiony opis zawierający zdjęcia, nie zastąpi filmu produktowego, ponieważ klienci, nie chcą już czytać tekstów. Wiarygodność prezentacji filmowej jest znacznie większa, a dodatkowo daje możliwość wpływania na emocje widza poprzez muzykę, scenariusz oraz charakter filmu. W porównaniu do przestarzałych metod prezentacji filmy produktowe są zaawansowanym narzędziem, które umiejętnie wykorzystane ma bezpośrednie przełożenie na wyniki sprzedaży. Film produktowy nauczy klienta obsługi prezentowanego towaru oraz pokaż wszystkie jego zalety w wygodny, szybki i atrakcyjny sposób.

Filmy produktowe mają krótką formę, dlatego można realizować je nawet przy niewielkim budżecie. Najważniejsze, aby film produktowy, nawet jeśli jest niskobudżetowy, był wykonany profesjonalnie, dzięki temu uwydatni on walory produktu. W przeciwnym razie można uzyskać efekt odwrotny od zmierzonego. Dzięki swoim zaletom filmy produktowe sprawiają, że sprzedaż w sklepach internetowych znacząco rośnie.

Wyróżnij swoją ofertę i pokaż produkty w akcji. Ucz się od najlepszych. W największych sklepach internetowych, filmy produktowe tworzy się dla prawie całego asortymentu. Czasem są to produkcje bardzo proste, ala ich znaczenia marketingowego, nie można lekceważyć. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Wszyscy klienci, którzy zamówili w naszym Studio kilka filmów produktowych na próbę, teraz robią to regularnie. To działa. Zapraszamy do kontaktu z naszym Kierownikiem produkcji filmowej. Pokaż nam swoje produkty, a my dobierzemy odpowiednią wizualnie i cenowo formę prezentacji. Zadzwoń teraz: 509-847-223

Zobacz filmy produktowe. Pokaż swój produkt w atrakcyjnej formie i zachęć klientów do zakupu.

Jakie filmy produktowe będą skuteczne? Zadzwoń zaproponujemy różne scenariusze. 509 – 847 – 223

Dopasujemy scenariusz filmu produktowego do Twojego budżetu. Zadzwoń teraz. 509 – 847 – 223

Zadzwoń teraz 509 847 223 – Pracujemy według prostych i jasnych zasad. Zamów bezpłatną wycenę lub scenariusz.