Studio Fotograficzne Łódź

Formedia – Studio Fotograficzne Łódź oferuje profesjonalną i kompleksową produkcję fotografii reklamowych. W naszym studio w Łodzi realizujemy wszystkie rodzaje zdjęć związanych z reklamą. Zakres usług oferowanych przez Studio fotograficzne Łódź jest bardzo szeroki. Potrafimy dopasować się do budżetu zamawiającego, dlatego w portfolio naszych klientów znajdują się małe sklepy internetowe, banki i największe korporacje. Pisemne referencje naszych kluczowych klientów dowodzą, że studio fotograficzne Formedia jest sprawdzonym partnerem B2B. Wykonujemy masowo zdjęcia typu packshot dla setek sklepów internetowych. Tworzymy zdjęcia reklamowe oraz wizerunkowe dla kilku międzynarodowych marek. Realizujemy duże sesje zdjęciowe na terenie całej Europy. Posiadamy ponad 16 lat doświadczenia w fotografii reklamowej. Podczas planowania sesji zdjęciowych zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniej strategii marketingowej. Studio fotograficzne Łódź podczas realizacji zleceń wykorzystuje najlepszy sprzęt oraz nowoczesne techniki fotograficzne i filmowe. Zapewniamy zdjęcia reklamowe najwyższej jakości.

Studio Fotograficzne Formedia - zdjęcie reklamowe butów

Studio Fotograficzne Łódź – wszystkie usługi w jednym miejscu

Studio Fotograficzne Łódź zapewnia kompleksową obsługę zleceń. Stworzenie skutecznej fotografii reklamowej wymaga dobrego pomysłu, zorganizowanej ekipy, scenografii, profesjonalnych statystów, zaplecza technicznego, prawnego, postprodukcji, doświadczenia oraz doskonałej znajomości rynku. Wszystkie te elementy zgromadziliśmy w jednym miejscu, aby zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Dodatkowo decydując się na współpracę ze Studiem Fotograficznym Łódź wybierasz sprawdzoną firmę, która zajmie się wszystkimi etapami produkcji zdjęć. Sprawdź opinie w Google i zobacz co klienci myślą o Studio fotograficzne Łódź.

Oferta:

Studio Fotograficzne Łódź to twój Sukces w mediach

Nasze Studio Fotograficzne w Łodzi to nie tylko fotografia reklamowa. Oferujemy dodatkowo szereg usług powiązanych z szeroko pojętą prezentację produktów w mediach. Nasze łódzkie studio filmowe tworzy filmy reklamowe, filmy instruktażowe, billboardy sponsorskie oraz spoty promocyjne. Posiadamy duże doświadczenie z zakresu najnowszych technik marketingu i chętnie służymy pomocą w tym zakresie.

Dodatkowo na Twoje życzenie możemy:

 • wykonać audyt e-sklepu,
 • przygotować strategię marketingową na kolejny rok,
 • zaplanować i zrealizować kampanię medialną

Studio fotograficzne Łódź współpracuje z najlepszymi domami mediowymi i stacjami TV. Wiemy jak tworzyć skuteczne rozwiązania dla Twojej firmy. To właśnie dlatego od wielu lat dynamicznie się rozwijamy. Podsumowując, w studio fotograficznym Formedia zgromadziliśmy w jednym miejscu umiejętności, wiedzę, doświadczenie i możliwości realizacyjne, ponieważ chcemy świętować Twój sukces. Dlatego Formedia studio fotograficzne Łódź to dobry wybór dla Ciebie.

Studio Fotograficzne Formedia - zdjęcie reklamowe torebka damska

Studio Fotograficzne Łódź Formedia – Wybierz usługi:

 Studio Fotograficzne Formedia - fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

Zadzwoń i podziel się z nami swoim pomysłem. Formedia Studio fotograficzne Łódź zrealizuje każdą, nawet najbardziej szaloną, sesję fotograficzną. Nasze studio fotograficzne mieści się w Łodzi jednak działamy na terenie całej UE.

Studio Fotograficzne Formedia - Packshoty

Packshoty

Formedia studio fotograficzne Łódź to kreatywne packshoty wysokiej jakości przyciągające wzrok potencjalnych klientów. Wykonujemy zdjęcia aranżowane i fotomontaże. Formedia Studio fotograficzne Łódź specjalizuje się w zdjęciach produktów. Packshot nie musi być nudny zobacz portfolio.

Studio Fotograficzne Formedia - fotografia produktów

Fotografia produktowa

Skuteczna fotografia produktowa. Formedia studio fotograficzne Łódź oferuje wiele sposobów prezentacji. Poruszymy emocje Twoich klientów. Dlatego nasze zdjęcia uwzględniają aktualne trendy.

fotografia reklamowa odzieży

Fotografia reklamowa odzieży

Formedia Studio fotograficzne Łódź oferuje sesje zdjęciowe z udziałem modelek/modeli oraz zdjęcia odzieży na duchu. Ciekawa fotografia reklamowa odzieży wyróżni Twoje produkty spośród ofert konkurencji.

fotografia reklamowa biżuterii

Fotografia reklamowa biżuterii

W studio fotograficznym Formedia w Łodzi dbamy o naturalny kolor złota, fasetki kamieni, uwydatnienie szlifu poprzez rozbłyski światła, precyzyjny retusz zdjęć biżuterii pozbawiony sztuczności.

Formedia Studio Fotograficzne Łódź – przygotowanie do realizacji i wycena

Nasze Studio fotograficzne Łódź – od samego początku oszczędza Twój czas. Dlatego wszystkie potrzebne informacje uzyskasz telefonicznie. W trakcie rozmowy wspólnie określimy jakich fotografii lub filmów reklamowych potrzebujesz oraz jaki cel chcesz dzięki nim osiągnąć. Jeśli masz gotowy brief wyślij go na adres kierownik@formedia.com.pl. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie scenariusz działania oraz wycenę. Ponadto dzięki rozmowie z ekspertem zyskasz pewność, że fotografie i filmy wykonane przez nasze studio fotograficzne będą pracowały na Twój sukces. Istnieje wiele powodów dla których warto współpracować z naszym studiem fotograficznym w Łodzi. Najważniejszy z tych powodów to nasza skuteczność. Nasze fotografie i filmy reklamowe przyciągają uwagę klientów.

Studio fotograficzne Łódź Formedia – sukces naszych fotografii jest oparty na wiedzy

To co wyróżnia Studio fotograficzne Łódź spośród konkurencji to nasza wiedza, która znacznie wykracza poza wykonywanie ciekawych i atrakcyjnych zdjęć. Ponieważ Formedia studio fotograficzne Łódź jest nastawione na długotrwałą współpracę i kompleksową obsługę firm. Dlatego zależy nam aby usługi, które zamawiasz w naszym Studio fotograficznym w Łodzi szybko zwracały się w postaci wzrostu sprzedaży. Fotografie reklamowe tworzone w naszym studio fotograficznym są profilowane pod wybrane grupy docelowe, ponieważ dla naszych klientów liczy się przede wszystkim skuteczność. Dlatego jeśli szukasz studia fotograficznego, które pomoże Ci skutecznie przyciągnąć klientów to jesteś w dobrym miejscu. Formedia Studio fotograficzne Łódź pomoże Ci określić jakie zdjęcia pozwolą szybko osiągnąć zamierzony cel. Posiadamy 16 lat doświadczenia, obsługujemy z sukcesami kilka międzynarodowych marek. Dlatego warto dowiedzieć się jakie rozwiązania możemy zaproponować Twojej firmie.

Studio fotograficzne Łódź Formedia to burza mózgów

Zespół kreatywny studia fotograficznego Formedia składa się ze specjalistów reprezentujących różne dziedziny nauki, dzięki temu realizując zlecenie szukamy skutecznych rozwiązań patrząc z różnych perspektyw. Doskonale radzimy sobie z dotarciem do wybranych grup klientów, wywołanie w nich emocji, inspirowaniem, tworzeniem potrzeb, oraz zachęcaniem do działania. Pomożemy podnieść obroty Twojej firmy już przy pierwszej realizacji. Dlatego nie trać czasu i zacznij sprzedawać swoje produkty i usługi z pomocą naszych fotografii i filmów reklamowych.

Studio fotograficzne Łódź Formedia to kontrola jakości

Formedia studio fotograficzne Łódź to synonim jakości materiałów reklamowych, skuteczności reklam i sprawnej obsługi klientów. Jesteśmy dumni z jakości naszych usług. Dlatego zanim zdecydujesz się na współpracę z naszym studiem, wykonamy dla Ciebie darmowe zdjęcia próbne. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego niezależnie od tego, czy realizujemy dużą sesję zdjęciową, czy serię zdjęć packshot, zawsze przed realizacją dokładnie ustalamy jakie fotografie lub filmy mają powstać w wyniku naszej pracy. Dzięki temu unikamy błędów i niedomówień. Zanim Twoje zlecenie opuści nasze studio przechodzi przez trzystopniową kontrolę jakości. Zdjęcia reklamowe produktów bez poprawek?  Tak to u nas standard. Zobacz nasze opinie naszych klientów w wyszukiwarce Google. Posiadamy również pisemne referencje od wielu firm. Każdy klient jest dla nas ważny ponieważ wierzymy, że nawet mała firma rozpoczynająca współpracę z naszym studiem, dzięki naszej pomocy odniesie sukces. Dlatego organizujemy kompleksowo małe i duże plany zdjęciowe zarówno fotograficzne jak i filmowe.

Studio fotograficzne Łódź Formedia to usługi kompleksowe

Formedia – studio fotograficzne w Łodzi wykonuje zlecenia o różnym stopniu skomplikowania. Dlatego posiadamy doskonałe zaplecze pozwalające na realizację nawet najbardziej kreatywnych pomysłów reklamowych. Zamawiając usługi w naszym studio fotograficznym lub w studio filmowym możesz liczyć na pełne wsparcie produkcyjne i merytoryczne.

 • Formedia studio fotograficzne w Łodzi dysponuje dużą bazą modelek, statystów oraz zawodowych aktorów. Dlatego zawsze przesyłamy kilka wyselekcjonowanych propozycji do wyboru. Realizujemy profesjonalne castingi z rejestracją HD lub 4K z możliwością rejestracji z kilku kamer. Podstawowy casting składa się z prezentacji i 2-3 przykładowych zadań aktorskich.
 • Formedia studio fotograficzne Łódź do sesji zdjęciowych i realizacji filmowych zapewnia Make-up, fryzjerów, stylistów, charakteryzację, scenografię, rekwizyty oraz kostiumy. Dlatego o nic nie musisz się martwić. Wszystkie usługi tworzące i wspomagające produkcję reklamową realizujemy w ramach założonego przez Ciebie budżetu. Zgromadzenie sprawnego profesjonalnego zespołu zajęło nam wiele lat. Ponadto wszystkie niezbędne usługi zgromadziliśmy i udostępniamy dla Ciebie w jednym miejscu. Dlatego dzięki współpracy z naszym studiem fotograficznym zaoszczędzisz sporo czasu.
 • Niektóre zlecenia realizujemy poza Studiem, a nawet poza granicami Polski dlatego Formedia studio fotograficzne Łódź zapewnia organizację ewentualnego zaplecza hotelowego dla członków ekipy oraz ewentualny catering.
 • Podczas realizacji filmów i sesji zdjęciowych kluczowym elementem jest lokalizacja zdjęciowa. Dlatego nasze studio fotograficzne w Łodzi posiada bazę setek atrakcyjnych lokalizacji zdjęciowych na terenie całej Europy.
 • Studio fotograficzne Łódź to zespół specjalistów z dużym doświadczeniem w różnych dziedzinach związanych z fotografią oraz produkcją filmową. Pracujemy w stałym zespole. Dlatego możesz liczyć na pełen profesjonalizm.
 • Prezentacja produktów w sieci Internet otwiera granice państw i dostęp do klientów na całej kuli ziemskiej. Dlatego studio filmowe Formedia zapewnia dostęp do tłumaczeń w dowolnym języku, dużej bazy lektorów oraz banków utworów muzycznych.

Studio fotograficzne Łódź Formedia to bezpieczeństwo i brak ograniczeń.

 • Wszystkie umowy prawne, pozwolenia i inne formalności studio fotograficzne Formedia załatwi za Ciebie. Posiadamy profesjonalne szablony umów zabezpieczające Twoje prawa i bezpieczeństwo. Przede wszystkim liczy się Twoje bezpieczeństwo.
 • Realizacjia większych planów zdjęciowych wymaga udziału sporej liczby osób oraz zaangażowania sprzętu o znacznej wartości. Dlatego studio fotografii Formedia ma w ofercie stosowne ubezpieczenia dla sprzętu i ekipy filmowej.
 • W studio fotograficznym Formedia dbamy o Archiwizację materiałów zdjęciowych. Dlatego możesz czuć się bezpiecznie. Zarejestrowany materiał zawsze przechowujemy w 2 kopiach.
 • Klienci wysyłający do nas produkty mogą spać spokojnie, ponieważ wszystkie powierzone nam towary przechowywane w naszym studio są ubezpieczone na wypadek zniszczenia lub kradzieży.
 • Zawsze pracujemy według wcześniej zaplanowanego scenariusza. Dlatego przy współpracy z nami możesz liczyć tylko na miłe niespodzianki.

Studio Fotograficzne Łódź Formedia to retusz i post-produkcja

Wybrane przez Ciebie ujęcia poddamy w naszym studio fotograficznym retuszowi oraz zaawansowanej obróbce cyfrowej. Graficy w naszym studio potrafią przygotować zdjęcia i filmy zgodnie z wymaganiami poszczególnych stacji telewizyjnych i mediów online. Twoje materiały reklamowe zawsze będą wyglądały doskonale, nie zależnie czy użyjesz ich w druku, Internecie czy wyemitujesz w TV. Zapewniamy doskonałe odwzorowanie kolorów prezentowanych produktów. Standardowo przygotowujemy zdjęcia w pełnym formacie i w jednym wskazanym przez klienta.

 Studio fotograficzne Łódź działa nie tylko w Łodzi, ale również na terenie całej UE

Dużą część naszych projektów realizujemy we własnym Studio fotograficznym na terenie Łodzi, ponieważ klienci wysyłają do naszego studia produkty za pośrednictwem usług kurierskich. Odległość nie ma znaczenia. Dlatego w portfolio naszych klientów są firmy z prawie wszystkich kontynentów. Zapewniamy profesjonalny sprzęt fotograficzny, filmowy oraz oświetlenie dużej mocy. Nasza hala zdjęciowa ma powierzchnię 300m2 i wysokość 5-6m. Realizujemy zlecenia produktów wielkogabarytowych. Dlatego posiadamy dużą cykloramę oraz jeden z największych w Łodzi greenbox. Realizujemy też sesje zdjęciowe i plany filmowe poza naszym studiem na terenie całej UE.

Podsumowując, nasi klienci nie muszą martwić się o szczegóły realizacji, ponieważ to my zadbamy o odpowiednie przygotowanie realizacji. Dlatego po uzgodnieniu z nami szczegółów, mogą skupić się na swoich zadaniach i cieszyć się efektami naszej pracy.

Sprawdź naszą skuteczność. Zapraszamy.