• zdjęcia reklamowe

Filmy produktowe

Ekspresowa wycena – 509-847-223 – Zadzwoń teraz

Filmy produktowe są podstawową formą prezentacji towaru w internecie. Jeśli myślisz poważnie o sprzedaży produktów ,musisz wiedzieć, że  nawet najlepiej zrobiony opis, zawierający zdjęcia, nie zastąpi filmu produktowego, ponieważ klienci, nie chcą już czytać tekstów. Wiarygodność prezentacji filmowej jest znacznie większa, a dodatkowo daje możliwość wpływania na emocje widza poprzez muzykę, fabułę oraz charakter filmu. W porównaniu do przestarzałych metod prezentacji, filmy produktowe są zaawansowanym narzędziem. Umiejętne wykorzystanie filmu produktowego ma bezpośrednie przełożenie na wyniki sprzedaży. Film produktowy nauczy klienta obsługi prezentowanego towaru oraz pokaż wszystkie jego zalety w wygodny, szybki i atrakcyjny sposób.

Filmy produktowe mają krótką formę, dlatego można realizować je nawet przy niewielkim budżecie. Najważniejsze, aby film produktowy, nawet jeśli jest niskobudżetowy, był wykonany profesjonalnie, dzięki temu uwydatni on walory produktu. W przeciwnym razie można uzyskać efekt odwrotny od zmierzonego. Dzięki swoim zaletom filmy produktowe sprawiają, że sprzedaż w sklepach internetowych znacząco rośnie.

Wyróżnij swoją ofertę i pokaż produkty w akcji. Ucz się od najlepszych. W największych sklepach internetowych, filmy produktowe tworzy się dla prawie całego asortymentu. Czasem są to produkcje bardzo proste, ala ich znaczenia marketingowego, nie można lekceważyć. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Wszyscy klienci, którzy zamówili w naszym Studio kilka filmów produktowych na próbę, teraz robią to regularnie. To naprawdę działa. Zapraszamy do kontaktu z naszym Kierownikiem produkcji filmowej. Pokaż nam swoje produkty, a my dobierzemy odpowiednią, wizualnie i cenowo, formę prezentacji.

509-847-223 – Zadzwoń teraz

Zobacz filmy produktowe. Pokaż swój produkt w atrakcyjnej formie i zachęć klientów do zakupu.

Dopasujemy scenariusz filmu produktowego do Twojego budżetu.

509-847-223 Zadzwoń teraz
Filmy reklamowe – zobacz przykłady

Pracujemy według prostych i jasnych zasad. Zamów bezpłatną wycenę filmu produktowego.

509-847-223 – Zadzwoń teraz