Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa to nasza specjalność. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu tworzenia Fotografii reklamowej i filmów reklamowych.  Zadzwoń do nas i opowiedz o swoich produktach lub usługach. Prześlij produkty do bezpłatnej sesji próbnej. Skorzystaj z naszej wiedzy i dwudziestoletniego doświadczenia w zakresie fotografii reklamowej produktów. Zatrudniamy nie tylko fotografów, ale także specjalistów z zakresu e-commerce i marketingu. Doradzimy Ci, w jaki sposób skutecznie zaprezentować produkty, aby zachęcić klientów do zakupów. Zaplanujemy i zrealizujemy kompleksowo sesję zdjęciową oszczędzając Twój czas i pieniądze. Jesteśmy jedną z największych firm tego typu w Polsce, dlatego możemy zaproponować atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji. Posiadamy magazyn pełen rekwizytów, teł i akcesoriów. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie we własnej 270m2 hali zdjęciowej. Zaproponujemy modeli, statystów, aktorów, wskażemy ciekawe lokalizacje zdjęciowe, zapewnimy wizaż i stylistów. O nic nie musisz się martwić, jesteśmy solidnym partnerem biznesowym z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży. Zobacz nasze fotografie reklamowe:

Studio fotograficzne Formedia

Ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu fotografii i filmów reklamowych, kompleksowa obsługa sklepów internetowych. Nasze zdjęcia sprzedadzą Twoje produkty.

Zamów bezpłatne próbki zdjęć reklamowych oraz wycenę.

Fotografia reklamowa – Dlaczego warto wybrać Studio Fotograficzne Formedia?

  • Oferujemy najwyższą jakość zdjęć reklamowych
  • Zapewniamy atrakcyjne ceny
  • Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia
  • Polecają nas firmy i agencje reklamowe z całego świata
  • Zapewniamy krótkie terminy realizacji
  • Realizujemy również filmy reklamowe

Zamów bezpłatne próbki zdjęć reklamowych oraz wycenę. Pracujemy według prostych i jasnych zasad. Nasze zdjęcia reklamowe podnoszą sprzedaż produktów.

Co to jest fotografia reklamowa?

Profesjonalna fotografia reklamowa to zdjęcia, służące do osiągnięcie celów biznesowych. Fotografią reklamową możemy nazwać każde zdjęcie wykorzystane do promocji usług i produktów. Nadrzędnym celem fotografii reklamowej jest wywarcie na odbiorcach takiego wrażenia, które nakłoni ich do wykonania konkretnego działania. Na przykład zakupu promowanego produktu lub zainteresowania się wskazaną usługą. Fotografia reklamowa może sugerować potrzebę, na przykład zmianę stylu życia lub nakłaniać konsumentów do wykonania innej akcji, zgodnej z interesami reklamodawcy. W fotografii reklamowej wykorzystuje się różne typy zdjęć. Ciekawostką jest to, że fotografia reklamowa często nie pokazuje produktu bezpośrednio, a jedynie odzwierciedla marzenia i wyobrażenia konsumentów. Fotografie reklamowe można podzielić na kilka prostych kategorii w zależności od celów jaki mają osiągnąć. To bardzo ważne aby odróżnić poszczególne rodzaje zdjęć reklamowych i korzystać z nich świadomie w celu osiągnięcia zamierzonego celu marketingowego. W tym artykule postaramy się wyjaśnić Państwu co oznacza pojęcie fotografii reklamowej i jak używać poszczególnych rodzajów zdjęć.

fotografia reklamowa butów

Co oznacza pojęcie fotografia reklamowa?

Pod pojęciem fotografia reklamowa kryje się wiele rodzajów zdjęć, dlatego temat ten wymaga dokładniejszego wyjaśnienia. Na podstawie dwóch krańcowo różnych przykładów postaramy się wyjaśnić jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniego typu fotografii reklamowej dla osiągnięcia celów biznesowych. Jednym z najprostszych przykładów fotografii reklamowej są zdjęcia przedstawiające produkt. Do tego celu najlepiej użyć zdjęć Packshot. Są to zdjęcia produktów na jednorodnym tle. Mają one formę dokumentacyjną, a ich celem jest bezpośrednie pokazanie cech produktu. Są wspaniałym narzędziem uzupełniającym materiały reklamowe na przykład w sklepach internetowych. Packshoty, nie niosą ze sobą żadnego przekazu emocjonalnego, dlatego ich siła oddziaływania na widza jest niewielka. Ciężko też wyróżnić swoją ofertę przy pomocy takich zdjęć nawet jeśli mają one wysoką jakość. Fotografia reklamowa Packshot ma wiele zastosowań. W wypadku kiedy reklamodawca dysponuje niskim budżetem, do zdjęcia reklamowego tego typu dołącza się infografikę i używa w formie kompletnej reklamy, ponieważ jednak siła wyrazu takiej fotografii jest słaba, jest to rozwiązanie, którego główną zaletą są niskie koszty przygotowania. Pomimo swoich wad Packshoty są niezastąpione podczas prezentacji produktów przeznaczonych do sprzedaży w sklepach internetowych jako uzupełnienie innych zdjęć.

fotograf reklama

Zamów bezpłatne próbki zdjęć reklamowych oraz wycenę. Pracujemy według prostych i jasnych zasad. Nasze zdjęcia reklamowe podnoszą sprzedaż produktów.

Innym rodzajem fotografii reklamowej są zdjęcia, na których reklamowany produkt, nie występuje wcale lub występuje tylko pośrednio. Przykładem może być zdjęcie wyjątkowo zgrabnej i szczupłej modelki reklamującej środki odchudzające. Taka fotografia reklamowa pokazuje efekt stosowania preparatu, a nie sam preparat. Klient kupi reklamowany środek odchudzający, ponieważ zdjęcia reklamowe sugerują jego skuteczność. Wygląd samej tabletki nie ma dla konsumenta znaczenia. Fotografia reklamowa o takim charakterze często stosowana jest do ogólnej promocji firmy lub marki, ponieważ propaguje pewien styl życia, kreuje wizerunek, pokazuje filozofię marki nie skupiając się na żadnym konkretnym produkcie. Przykłady zdjęć reklamowych omówione powyżej doskonale pokazują, że stosowanie różnych typów fotografii reklamowej zgodnie z ich przeznaczeniem jest sprawą niezwykle ważną.

Podsumowując, z naszego artykułu dowiedzieli się Państwo, jak szerokie jest pojęcie fotografii reklamowej oraz, że obejmuje ono wiele typów zdjęć. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby przygotowaniem państwa kampanii marketingowej oraz planu realizacji zdjęć zajmowali się profesjonaliści. Zaoszczędzi to ogromną ilość czasu i pozwoli osiągnąć zamierzony cel. Zachęcamy do korzystania z naszego doświadczenia w tym zakresie.

Jak stosować fotografię reklamową aby podnieść sprzedaż?

Fotografia reklamowa ma wiele zastosowań oraz duży wpływ na decyzje podejmowane przez odbiorców reklamy, dlatego z całą pewnością jej wykonanie należy powierzyć specjalistom. Studio fotograficzne Formedia oferuje ponad 16 lat doświadczenia w dopasowaniu zdjęć reklamowych do gustu Państwa klientów. Bazując na doświadczeniu własnym oraz na doświadczeniach naszych klientów opracowaliśmy skuteczne metody doboru fotografii reklamowych, powodujące zwiększenie sprzedaży, które odnoszą duże sukcesy.

Jaka fotografia reklamowa jest najlepsza?

Wybór rodzaju fotografii reklamowej musi być przemyślany, ponieważ każdy cel biznesowy wymaga innego typu zdjęć dlatego, w zależności od zamierzonego celu, przygotowując w naszym studio fotografię reklamową dopasowujemy ją do potrzeb różnych grup docelowych. Fotografia reklamowa to skomplikowane narzędzie, język obrazkowy którym przemawiamy do klientów. Dodatkowo fotografia reklamowa ulega ciągłym zmianom i ewoluuje, dzieje się tak ponieważ na przestrzeni lat zmienia się doświadczenie odbiorców reklam. Fotografie reklamowe, które robiły na odbiorcach wrażenie kilka lat temu dziś mogą być stosowane w reklamie tylko jako odniesienie do przeszłości. Śledzenie bieżących trendów oraz dynamicznie zmieniającego się rynku towarów i usług nie jest zadaniem łatwym i bardzo czasochłonnym, ponieważ w naszym studio fotograficznym i filmowym zajmujemy się tym tematem na co dzień dlatego, pomagamy naszym klientom w sposób profesjonalny profilować fotografie reklamowe dobierać sposoby prezentacji, dzięki czemu mogą przemawiać do odbiorców reklam w wiarygodny i atrakcyjny sposób.

Fotografia produktowa

Zamów bezpłatne próbki zdjęć reklamowych oraz wycenę. Pracujemy według prostych i jasnych zasad. Nasze zdjęcia reklamowe podnoszą sprzedaż produktów.

Jak fotografia reklamowa wpływa na konkurencyjność?

Odpowiednio profilowana fotografia reklamowa dla wielu przedsiębiorców jest wielką szansą na wyprzedzenie mniej świadomej konkurencji. Planując wydatki na reklamę na początek trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Fotografia reklamowa może być jedynym sposobem na wyróżnienie Państwa oferty. Niewielu przedsiębiorców może pochwalić się wynalazkiem lub pionierskimi usługami. Najczęściej nasi klienci muszą walczyć z rosnącą konkurencją. Odbiorca reklamy posługujący się przeglądarką internetową ma dostęp do ogromnej ilości ofert z całego świata. Ofert podobnych do siebie są setki, tysiące, setki tysięcy. Konkurencja jest tak ogromna, że klienci końcowi dla ułatwienia używają serwisów agregujących i porównujących oferty. Jeśli oferty dotyczą podobnego produktu, mają podobną cenę, zapewniają taką samą dostępność wtedy okazuje się, że fotografia reklamowa prezentująca przedmiot sprzedaży w sposób zgodny z oczekiwaniami odbiorcy decyduje o ostatecznym wyborze dostawcy. Mogłoby się wydawać, że w sprzedaży internetowej decydująca jest cena, ale to nie prawda. Doświadczenia naszych klientów mówią, że przy odpowiedniej prezentacji produktu nawet różnica cenowa przestaje mieć znaczenie. Klient kupuje oczami dlatego, jeśli Państwa konkurenci nie posiada dobrej, profilowanej fotografii reklamowej, wtedy istnieje duża szansa na pozostawienie konkurencji daleko w tyle, a w niektórych przypadkach nawet uwolnienie Państwa od wyścigu cenowego. Studio fotograficzne Formedia zapewnia duże doświadczenie i pełne wsparcie przy profilowaniu fotografii reklamowej do Państwa celów biznesowych. Fotografia reklamowa to potężne narzędzie marketingowe pod warunkiem, że jest umiejętnie wykorzystywana.