Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

509-847-223 – Zadzwoń teraz

Fotografia reklamowa to nasza specjalność. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu tworzenia Fotografii reklamowej.  Zadzwoń do nas i opowiedz o swoich produktach lub usługach. Doradzimy Ci, jaki sposób prezentacji będzie skuteczny, aby zachęcić klientów do zakupów. Zaplanujemy i zrealizujemy całą sesję zdjęciową oszczędzając Twój czas. Zaproponujemy Modeli \ Modelki, wskażemy ciekawe lokalizacje zdjęciowe, zapewnimy wizaż i stylistów. O nic nie musisz się martwić, jesteśmy solidnym partnerem biznesowym z 16-letnim doświadczeniem w branży. Zobacz nasze zdjęcia reklamowe:

Zobacz więcej zdjęć w naszym portfolio

Fotografia reklamowa – Dlaczego warto wybrać Studio Fotograficzne Formedia?

  • Oferujemy najwyższą jakość zdjęć reklamowych
  • Zapewniamy atrakcyjne ceny
  • Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia
  • Polecają nas firmy i agencje reklamowe z całego świata
  • Zapewniamy krótkie terminy realizacji
  • Realizujemy również filmy reklamowe

Zamów bezpłatne próbki oraz wycenę. Pracujemy według prostych i jasnych zasad. Nasze zdjęcia reklamowe podnoszą sprzedaż produktów.

509-847-223 – Zadzwoń teraz

Co to jest fotografia reklamowa?

Profesjonalna fotografia reklamowa są to zdjęcia, użyte do osiągnięcie celów biznesowych. Fotografią reklamową możemy nazwać każde zdjęcie wykorzystane do promocji usług i produktów. Nadrzędnym celem fotografii reklamowej jest wywarcie na odbiorcach takiego wrażenia, które nakłoni ich do wykonania konkretnego działania. Na przykład zakupu promowanego produktu lub zainteresowania się wskazaną usługą. Fotografia reklamowa może sugerować potrzebę, na przykład zmianą stylu życia lub nakłaniać konsumentów do wykonania innej akcji, zgodnej z interesami reklamodawcy. W fotografii reklamowej wykorzystuje się różne typy zdjęć. Ciekawostką jest to, że fotografia reklamowa często nie pokazuje produktu bezpośrednio, a jedynie odzwierciedla marzenia i wyobrażenia konsumentów. Fotografie reklamowe można podzielić na kilka prostych kategorii w zależności od celów jaki mają osiągnąć. To bardzo ważne aby odróżnić poszczególne rodzaje zdjęć reklamowych i korzystać z nich świadomie w celu osiągnięcia zamierzonego celu marketingowego. W tym artykule postaramy się wyjaśnić Państwu co oznacza pojęcie fotografii reklamowej i jak używać poszczególnych rodzajów zdjęć.

fotografia reklamowa butów

Co oznacza pojęcie fotografia reklamowa?

Pod pojęciem fotografia reklamowa kryje się wiele rodzajów zdjęć dlatego temat ten wymaga dokładniejszego wyjaśnienia. Jednym z najprostszych przykładów fotografii reklamowej jest przedstawienie samego produktu. Zdjęcia tego typu („packshoty”) mają formę dokumentacyjną, a ich celem jest bezpośrednie pokazanie cech produktu. Są wspaniałym narzędziem uzupełniającym materiały reklamowe na przykład w sklepach internetowych. Poza tym nie niosą ze sobą żadnego innego przekazu emocjonalnego, dlatego ich siła oddziaływania na widza jest niewielka. Ciężko też wyróżnić się przy pomocy zdjęć packshot nawet jeśli mają wysoką jakość. Występuje kilka odmian tego typu zdjęć, które omówimy poniżej. Czasem, przy niskim budżecie, do zdjęcia reklamowego tego typu dołącza się infografikę i używa w formie kompletnej reklamy, ponieważ jednak siła wyrazu takiej fotografii jest słaba, jest to rozwiązanie, którego jedyną zaletą są niskie koszty przygotowania. Pomimo swoich wad packshoty są niezastąpione podczas prezentacji produktów przeznaczonych do sprzedaży w sklepach internetowych.

Innym rodzajem fotografii reklamowej są zdjęcia, na których sam reklamowany produkt nie występuje wcale lub występuje tylko pośrednio. Przykładem może być zdjęcie wyjątkowo zgrabnej i szczupłej modelki reklamującej środki odchudzające. Taka fotografia reklamowa pokazuje efekt stosowania preparatu, a nie sam preparat. Klient kupi reklamowany środek odchudzający, ponieważ zdjęcia reklamowe sugerują jego skuteczność. Wygląd samej tabletki nie ma dla konsumenta znaczenia. Fotografia reklamowa o takim charakterze często stosowana jest do ogólnej promocji firmy, ponieważ propaguje pewien styl życia, kreuje wizerunek, pokazuje filozofię marki nie skupiając się na żadnym konkretnym produkcie. Podsumowując, z naszego artykułu dowiedzieli się Państwo przede wszystkim, jak szerokie jest pojęcie fotografii reklamowej oraz, że obejmuje ono wiele typów zdjęć. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby przygotowaniem państwa kampanii marketingowej oraz planu realizacji zdjęć zajmowali się profesjonaliści. Zaoszczędzi to ogromną ilość czasu, nerwów i pieniędzy. Zapraszamy.

509-847-223 – Zadzwoń teraz
fotograf reklamapackshoty produktów