Produkcja filmów reklamowych

Produkcja filmów reklamowych oraz instruktażowych to nasza specjalność. Jesteśmy producentem wykonawczym. Tworzymy spoty video na potrzeby internetu, billboardy sponsorskie, oraz reklamy przeznaczone dla Kin i TV. Nasz zespół to profesjonaliści z dużym doświadczeniem, dzięki temu zapewniamy sprawną obsługę i pomoc na każdym etapie realizacji filmu. Od stworzenia treatmentu, do emisji w mediach. Spośród konkurencji wyróżnia nas jakość materiałów filmowych, kreatywne myślenie oraz umiejętność dopasowania scenariuszy do budżetu naszych klientów. Posiadamy własną halę zdjęciową oraz rozbudowane zaplecze sprzętu filmowego. Ma to duży wpływ na obniżenie kosztów produkcji filmu reklamowego. Podczas realizacji używamy najnowszych technik filmowych dzięki temu oferujemy bardzo atrakcyjny, dynamiczny i plastyczny obraz w najwyższej jakości.

Filmy reklamowe

Filmy reklamowe to bardzo atrakcyjna forma prezentacji. Istotą sukcesu jest trafienie w gust wybranej grupy odbiorców, dla której dedykowany jest produkt lub usługa. Wielkość budżetu na produkcję filmu reklamowego ma drugorzędne znaczenie. Najważniejszy jest dobry pomysł, który zainteresuje widza nie generując zbędnych kosztów. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego filmu reklamowego.

Filmy instruktażowe

Zwiększ atrakcyjność swoich produktów poprzez filmy instruktażowe. Pokaż swoje produkty w przyjazny sposób. Zaprezentuj się w internecie i spraw aby to właśnie Twój produkt został wybrany przez Klientów. Wycena jest przygotowywana na podstawie scenariusza. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego pomysłu.

Animacje reklamowe

Efektowne animacje reklamowe prezentujące pomysł, produkt lub usługi są doskonałym narzędziem marketingowym. Dają możliwość pokazania rzeczy, które są poza zasięgiem kamery filmowej. Przekrój pracującego silnika, stacja kosmiczna, podróż do wnętrza żywego organizmu?  Puść wodze wyobraźni, my zajmiemy się realizacją. Animacja klasyczna, 3D, 2D, Flash, Videografiki, AE. Mamy ciekawe pomysły na scenariusze. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego pomysłu.

Filmy reklamowe prezentujące usługi

Produkcja filmów reklamowych w studio Formedia obejmuje wszystkie branże. Tworzymy spoty reklamowe na potrzeby dużych międzynarodowych firm oraz dla lokalnych usługodawców. Umiejętnie dopasowujemy rozmiary produkcji filmowej do budżetu naszych Klientów. Proponujemy ciekawe scenariusze i rozwiązania. Zadzwoń teraz i opowiedz nam o swojej firmie. Znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie, które przyciągnie nowych klientów.

Filmy produktowe

Film produktowy pozwala zapoznać klientów z funkcjami i możliwościami produktu, których nie widać na pierwszy rzut oka. Dzięki promocyjnym filmom produktowym, w prosty sposób, podniesiesz sprzedaż i zwiększysz atrakcyjność marki. Wiemy jak właściwie pokazać produkt i zachęcić klientów do zakupu. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego filmu produktowego.

Reportaż filmowy – zobacz więcej

Planujesz ciekawe wydarzenie firmowe? Zadbaj aby efekt Twojej pracy trwał bez końca. Stworzymy dla Ciebie reportaż i umieścimy go w internecie. Dzięki temu uczestnicy i klienci będą mogli do niego wracać w przyszłości. Wycena jest przygotowywana na podstawie scenariusza imprezy. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego pomysłu.

Film promocyjny o Firmie

Film prezentujący firmę to obowiązkowa pozycja w materiałach marketingowych każdego przedsiębiorcy. Pokażemy możliwości Twojej firmy w krótkiej, ciekawej, merytorycznej prezentacji. Film z drona, animacje i efekty specjalne sprawią, że film będzie przyjemny w odbiorze. Poszukujesz pracowników? Zamów film rekrutacyjny, który stworzy doskonały wizerunek firmy w mediach społecznościowych. Nasze usługi są kompleksowe od pomysłu do emisji w mediach. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja filmu dla Twojej firmy.

MovieShots – krótkie filmy reklamowe.

Movieshots to krótki film prezentujący jeden produkt. Jest to oferta skierowana do sklepów internetowych. Ze względu na minimalne koszty realizacji, Filmy Movieshots stają się w tej chwili standardem prezentacji odzieży w internecie. Dzięki  spotom video wyprzedzisz konkurencję i podniesiesz atrakcyjność produktów. Nie zostawaj w tyle. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twoich filmów Movieshots.

Screencasty

Pokaż użytkownikom jak prosto obsługuje się Twoje oprogramowanie lub sklep internetowy. Instrukcja video to najszybsza metoda nauki. Możliwość profesjonalnej rejestracji zawartości ekranu, dowolnego urządzenia, pozwala nam stworzyć filmy instruktażowe dla użytkowników Twojej aplikacji. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego Screencastu.

Pełne wsparcie

Produkcja filmu reklamowego wymaga dobrego pomysłu, zorganizowanej ekipy, scenografii, aktorów, zaplecza technicznego, utworu muzycznego, postprodukcji, doświadczenia i znajomości rynku. Wszystkie te elementy zgromadzone w jednym miejscu pozwalają oszczędzać czas i pieniądze. Decydując się na współpracę ze studiem filmowym Formedia wybierasz sprawdzonego partnera B2B z dobrymi referencjami. Nasze usługi są kompleksowe na wszystkich etapach produkcji filmu reklamowego.

Twój Sukces w mediach

Zaplanuj kampanię reklamową w mediach ze studiem filmowym Formedia. Współpracujemy z kreatywnymi domami mediowymi. Planowaniem Twojej kampanii TV lub In-Stream zajmują się specjaliści z długoletnim doświadczeniem. Na podstawie analiz kierują kampanię na wybrane kanały emisji spotów: klasyczną TV i promocji w formie In-Stream na platformach internetowych np. YouTube, Player, IPLA. Dzięki temu efektywnie wykorzystasz budżet mediowy, bez strat i ryzyka. Zadzwoń i umów się na spotkanie z Zespołem studia filmowego Formedia.

Etapy produkcji filmu reklamowego w studio filmowym Formedia:

Pre-produkcja filmu reklamowego:

 • Spotkanie na którym wspólnie określimy profil odbiorcy, planowany zasięg oraz typ reklamy.

 • Badanie rynku.

 • Burza mózgów – Kreacja wstępnego scenariusza.

 • Storyboard.

 • Castingi.

 • Scenografia, kostiumy, charakteryzacja.

 • Dobór lokalizacji zdjęciowych oraz wizja lokalna.

 • Umowy prawne, pozwolenia i inne formalności.

Produkcja filmu reklamowego:

 • Organizacja planu zdjęciowego.

 • Zapewniamy Sprzęt filmowy i oświetleniowy potrzebny do realizacji.

 • Ekipa filmowa oraz transport.

 • Organizację ewentualnego zaplecza hotelowego i catering.

 • Realizacja zdjęć i dźwięku.

 • Film backstage lub foto-dokumentacja planu zdjęciowego.

zdjęcia-reklamowe-biżuteria-pierścionek-modelka

Post-produkcja filmu reklamowego:

 • Archiwizacja, przegląd i selekcja materiału audio/video.

 • Montaż i synchronizacja audio/video.

 • Koloryzacja.

 • Czołówki i efekty specjalne 2D i 3D.

 • Konwersja na format do emisji.

Emisja w mediach

 • Zakup mediów TV i/lub InStream.

 • Organizacja kampanii i emisja w internecie.

 • Raporty i optymalizacja kampanii.

Kompleksowe kampanie TV realizowane są na poniżej wymienionych kanałach:

Kanały ogólne :

Kanały sportowe :

Filmy i seriale :

Rozrywka :

Kanały informacyjne :

Kanały dla Dzieci :

Wiedza :

Kanały muzyczne :