Produkcja filmów reklamowych

Nasza oferta

Oferujemy profesjonalną i kompleksową produkcję filmów reklamowych. Od niskobudżetowych spotów video na potrzeby internetu, po duże reportaże wizerunkowe przeznaczone dla Kin i TV. Nasz zespół zapewnia sprawną obsługę i pomoc na każdym etapie realizacji kampanii promocyjnej. Posiadamy własny sprzęt nagrywający i oświetleniowy co zmniejsza koszty produkcji filmu. Podczas realizacji używamy specjalistycznego sprzętu i wielu nowoczesnych technik dzięki temu możemy rejestrować bardzo atrakcyjny, dynamiczny i plastyczny obraz w najwyższej jakości.

Pełne wsparcie

Produkcja filmu reklamowego wymaga dobrego pomysłu, zorganizowanej ekipy, scenografii, aktorów, zaplecza technicznego, muzyki, postprodukcji, doświadczenia i znajomości rynku. Wszystkie te elementy zgromadzone w jednym miejscu pozwalają oszczędzać czas i pieniądze. Decydując się na współpracę z naszym Zespołem wybierasz sprawdzoną Firmę z dobrymi referencjami, która zajmie się wszystkimi etapami produkcji filmu reklamowego.

Twój Sukces w mediach

Pomożemy zaplanować Ci kampanię medialną. Współpracujemy z kreatywnymi domami mediowymi. Planowanie kampanii TV i In-Stream prowadzą specjaliści z długoletnim doświadczeniem. Na podstawie analizy kierują kampanię na dwa kanały emisji spotów: klasyczną TV i promocji w formie In-Stream na platformach internetowych np. YouTube, Player, IPLA. Dzięki temu efektywnie wydają budżet mediowy bez strat i ryzyka.

Kompleksowe kampanie TV realizowane są na poniżej wymienionych kanałach:

Kanały ogólne :

Kanały sportowe :

Filmy i seriale :

Rozrywka :

Kanały informacyjne :

Kanały dla Dzieci :

Wiedza :

Kanały muzyczne :

Zobacz wszystkie etapy produkcji filmu reklamowego i zamów wybrane usługi :

Pre-produkcja :

 • Spotkanie na którym wspólnie określimy profil odbiorcy oraz planowany zasięg reklamy.

 • Badanie rynku.

 • Burza mózgów – Kreacja wstępnego scenariusza.

 • Storyboard.

 • Castingi.

 • Scenografia, kostiumy, charakteryzacja.

 • Wyszukanie i dobór lokalizacji zdjęciowych.

 • Załatwienie umów prawnych, pozwoleń i innych formalności.

 • Wizja lokalna w wybranych lokalizacjach zdjęciowych.

Produkcja :

 • Zapewniamy Sprzęt filmowy i oświetleniowy potrzebny do realizacji.

 • Ekipa filmowa.

 • Transport sprzętu i ekipy.

 • Organizacja planu zdjęciowego.

 • Realizacja zdjęć i dźwięku.

 • Film backstage lub foto-dokumentacja planu zdjęciowego.

 • Organizację ewentualnego zaplecza hotelowego i catering.

Post-produkcja

 • Archiwizacja, przegląd i selekcja materiału audio/video.

 • Montaż i synchronizacja audio/video.

 • Koloryzacja.

 • Czołówki i efekty specjalne 2D i 3D.

 • Konwersja na format do emisji.

Emisja w mediach

 • Przygotowanie kampanii dopasowanej do budżetu.

 • Podział na TV i InStream.

 • Emisja i raporty.

Film wizerunkowy

Najatrakcyjniejszą formą prezentacji marki lub produktu są filmy wizerunkowe. Istotą sukcesu jest trafienie w gust wybranej grupy odbiorców, dla której dedykowany jest produkt lub usługa. Wielkość budżetu na produkcję filmu reklamowego ma drugorzędne znaczenie. Najważniejszy jest dobry pomysł, który zainteresuje widza nie generując zbędnych kosztów. Wyceny są przygotowywane na podstawie scenariusza. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego pomysłu.

 

Zobacz więcej

Reportaż

Planujesz ciekawe wydarzenie firmowe? Zadbaj aby efekt Twojej pracy trwał bez końca. Stworzymy dla Ciebie reportaż i umieścimy go w internecie. Dzięki temu klienci będą mogli do niego wracać w przyszłości. Wycena jest przygotowywana na podstawie scenariusza. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego pomysłu.

 

Zobacz więcej

Video instruktażowe

Zwiększ atrakcyjność swoich produktów poprzez video instruktażowe. Pokaż swoje produkty w przyjazny sposób. Zaprezentuj się w internecie i spraw aby to właśnie Twój produkt został wybrany przez Klientów. Wycena jest przygotowywana na podstawie scenariusza. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego pomysłu.

 

Zobacz więcej

Film promocyjny o Firmie

Niezależnie od profilu Firmy warto zaprezentować ją w mediach w jak najciekawszy sposób. Produkcja spotu video jest idealnym rozwiązaniem. Pokaż możliwości Twojej Firmy w krótkiej prezentacji video. Nawet nudne wykresy i dane statystyczne umiemy pokazać w atrakcyjny sposób. Wycena jest przygotowywana na podstawie scenariusza. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego pomysłu.

 

Zobacz więcej

Filmy produktowe

Każdy produkt posiada szereg funkcji i możliwości, których nie widać na pierwszy rzut oka. Dzięki promocyjnym filmom produktowym w prosty i atrakcyjny sposób zapoznasz Twoich Klientów z wszystkimi możliwościami Twojego produktu. Pozwól nam pokazać Twój produkt w jak najlepszym świetle i uczyń go przyjaznym dla użytkownika. Wycena jest przygotowywana na podstawie scenariusza. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego pomysłu.

 

Zobacz więcej

Animacje reklamowe

Animacja komputerowa prezentująca Twój pomysł lub usługi – Oczywiście. Puść wodze wyobraźni a my zajmiemy się resztą. Animacja klasyczna, 3D, 2D, Flash, Videografiki, AE. Mamy ciekawe pomysły na Twój scenariusz. Wycena jest przygotowywana na podstawie scenariusza. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego pomysłu.

 

Zobacz więcej

MovieShots – krótkie filmy reklamowe.

Spot reklamowy nie musi być drogi. Promocyjne nagrania MovieShots to nasza oferta skierowana do sklepów internetowych. Dzięki krótkim i tanim spotom video wyprzedzisz swoją konkurencję i podniesiesz atrakcyjność produktów. Wycena jest przygotowywana na podstawie scenariusza. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego pomysłu.

 

Zobacz więcej

Screencasty

Wielu Twoich Klientów boi się nauki nowego oprogramowania. Pokaż użytkownikom jak prosto obsługuje się Twoje oprogramowanie lub portal internetowy. Instrukcja video to najszybsza metoda nauki. Wycena jest przygotowywana na podstawie scenariusza. Zadzwoń i dowiedz się ile kosztowałaby realizacja Twojego pomysłu.

 

Zobacz więcej